Camping Valkanela, 52450 Vrsar, Chorwacja

+48 500 580 132

+385 916 189 622

Slider

Baza Nurkowa

Jesteśmy nowoczesną bazą nurkową na Półwyspie Istra, stworzoną przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem nurkowym na całym świecie, którzy postanowili w pełni oddać się pasji jaką jest nurkowanie.

Nasza baza nurkowa znajduje się na jednym z najlepszych kampingów turystycznych w Chorwacji na kampingu Valkanela. Stacjonujemy w marinie, czyli mamy bezpośredni dostęp do wody i naszej łodzi nurkowej.

Dysponujemy przestronnym tarasem z którego rozpościera się widok na morze oraz urocze wysepki.  Tutaj możecie szykować i montować swój sprzęt i przygotowywać się do nurkowania. Jest to też idealne miejsca gdzie możecie się  zrelaksować, odpocząć i  wymienić doświadczeniami nurkowymi z przyjaciółmi, wypełnić logbook i zaplanować kolejne nurkowanie. W pobliżu znajduje się mini Beach Bar gdzie możecie napić się kawy, piwa… Chcemy abyście czuli się u nas jak najlepiej zarówno na powierzchni jak i pod wodą : )

Nasza baza nurkowa składa się z następujących pomieszczeń:

diving center vrsar, diving center funtana, diving croatia, tauchbasis vrsar

Biuro

Tutaj  zawsze miło Was witamy,  możecie się zameldować, zostawić swoje uprawnienia, sprzęt oraz uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Mówimy w językach: polski, angielski, niemiecki, włoski

Pracujemy od kwietnia do września w godzinach 9-18,
październik – marzec do uzgodnienia indywidualnie.

Pomieszczenie techniczne

Dysponujemy najnowszą sprężarką firmy Coltri Sub, wyposażoną w bank powietrza. Gwarantujemy Wam najczystsze powietrze, oraz Nitrox.  Posiadamy również punkt serwisowy, zawsze służymy pomocą, gdyby Wasz sprzęt nurkowy wymagał przeglądu bądź naprawy.

tauchausrustung kroatien, diving equipment porec, diving center vrsar

Pomieszczenie ze sprzętem nurkowym

Nasza baza dysponuje nowoczesnym sprzętem nurkowym firm Scubapro, Tusa, Aqualung i Cressi. Posiadamy 30 pełnych kompletów sprzętu: kombinezony nurkowe, automaty, jackety, maski, płetwy, rurki, komputery nurkowe, latarki… 60 butli nurkowych: 5L, 10L,12L,15L

centrum nurkowe w Chorwacji, szkoła nurkowa w Chorwacji, nurkowanie

Pomieszczenie dla gości

Dysponujemy dużym przestronnym pomieszczeniem wyposażonym w półki, wieszaki i pojemniki na wasz sprzęt nurkowy. Zawsze możecie przechować u nas swój sprzęt na czas Waszego pobytu w naszej bazie aby za każdym razem nie przychodzić ze sprzętem do bazy. Bardziej cenne rzeczy jak komputer, automat możecie zostawić w szafkach zamykanych na kluczyk.

x