Camping Valkanela, 52450 Vrsar, Chorwacja

+48 500 580 132

+385 916 189 622

Slider

Kursy dla początkujących

INTRO DIVING –  twoja pierwsza przygoda z nurkowaniem

Chciałbyś zanurkować ale nie wiesz czy jest to dla Ciebie? Pływanie w masce z rurką nie jest już dla Ciebie wystarczające? A może po prostu chciałbyś najzwyczajniej przeżyć  coś niesamowitego i na dłużej stać się częścią podwodnego świata? Zaufaj nam i przeżyj z nami swoją pierwszą podwodna przygodę. Nasz doświadczony divemaster albo instruktor wyjaśni Tobie podstawowe umiejętności nurkowe, dowiesz się jak zbudowany jest sprzęt do nurkowania, jak go używać  i na co zwrócić uwagę. Następnie spróbujesz jak oddycha się w pełnym sprzęcie pod wodą, kiedy już poczujesz się pewnie będzie to twój pierwszy krok do prawdziwego nurkowania. Nasz instruktor zabierze Ciebie pod wodę abyś mógł przeżyć swoją pierwszą podwodną przygodę. Staniesz się częścią podwodnego świata, zobaczysz ile jest niesamowitego życia pod wodą, różnorodnych krabów, ryb, koników morskich… Będzie to na pewno niezapomniane wrażenie.

Intro Diving to także pierwszy krok do zrobienia podstawowego kursu nurkowego Open Water Diver

To jak? Jesteś gotowy na podbój podwodnego świata?

Bo my tak i chętnie pokażemy Tobie ten świat😊

Czas trwania: około 2 godzin.

Głębokość: max 5m.

Wiek: minimum 8 lat

Oświadczenie medyczne

Koszt: 85,00 € 

PADI SCUBA DIVER COURSE

Kurs Scuba Diver jest wstępem do samodzielnego nurkowania i późniejszego zrobienia kursu Open Water Diver. Dzięki certyfikatowi Scuba Diver będziesz mógł samodzielnie nurkować do 12 metrów wraz z doświadczonym divemasterem lub instruktorem. Jeśli nie masz czasu a bardzo chciałbyś zdobyć certyfikat nurka jest to idealny wybór ! W krótkim czasie, zaledwie 2-3 dni zapoznajesz się ze sprzętem nurkowym oraz nabywasz podstawowe umiejętności nurkowania. Kurs zawiera część teoretyczną z wykorzystaniem podręcznika, filmu dvd, lekcji z instruktorem oraz część praktyczną z instruktorem , 3 zajęcia na płytkiej wodzie oraz 2 zajęcia na wodach otwartych o głębokości  do 12m. Po ukończeniu kursu otrzymujesz międzynarodowy certyfikat PADI SCUBA DIVER. Od teraz możesz odkrywać podwodny świat w asyście instruktora lub divemastera.

Czas trwania: 2-3dni

Wymagania: Minimalny wiek 10lat, umiejętność pływania,  zaświadczenie o możliwości do nurkowania, wypełniony formularz

Cena kursu zawiera:
– teoretyczne i praktyczne zajęcia
– zajęcia na płytkich i głębokich wodach
do 12m
– wynajem sprzętu
– materiały naukowe (książka i film)
– logbook
– certyfikat / PIC

Oświadczenie medyczne

Cena: 315,00 € 

PADI OPEN WATER DIVER – kurs dla początkujących

Kurs Open Water Diver jest to najpopularniejszy podstawowy kurs dzięki, któremu będziesz mógł samodzielnie z dowolnym partnerem nurkowym nurkować na całym świecie. Po ukończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat Open Water Diver wydany przez PADI, który uprawnia do nurkowania na głębokości do 18m.

Kurs OWD składa się z 3 części.

Pierwsza część składa się z 5 modułów teoretycznych. Każdy kursant otrzymuje podręcznik oraz film DVD, gdzie zapoznaje się z niezbędną wiedzą do przebywania pod wodą.

Druga część to zajęcia praktyczne w basenie lub na płytkiej wodzie w morzu w pełnym sprzęcie do nurkowania. Zajęcia te umożliwiają sprawdzenie w praktyce wiedzy teoretycznej a także są pierwszym momentem do wprowadzenia umiejętności nurkowych.

Część trzecia to nurkowanie na wodach otwartych. Podczas tych zajęć doskonalone są umiejętności nurkowania. Zajęcia te umożliwiają sprawdzenie w praktyce wiedzy teoretycznej.

Czas trwania: 3-4dni

Wymagania: Minimalny wiek 10lat dla Junior Open Water Diver, 15 lat dla Open Water Diver, zaświadczenie o możliwości do nurkowania, wypełniony formularz

Cena kursu zawiera:
– teoretyczne i praktyczne zajęcia
– zajęcia na płytkich i głębokich wodach
do 18m
– wynajem sprzętu
– materiały naukowe (książka i film)
– logbook
– certyfikat / PIC

Oświadczenie medyczne

Cena: 550,00 € 

Slider
x