Camping Valkanela, 52450 Vrsar, Chorwacja

+48 500 580 132

+385 916 189 622

Slider

Kursy dla zaawansowanych

PADI ADVENCE OPEN WATER DIVER

Advance Open Water Diver to kolejny krok w  twojej edukacji nurkowej. Już wiesz czym jest nurkowanie i chcesz jeszcze więcej. Kurs AOWD oferuje nurkom rozwijanie swoich umiejętności i  zdobywanie nowych doświadczeń oraz przekraczanie kolejnych granic głębokości. Program kursu składa się  z 5 szkoleń na wodach otwartych poprzedzonych zajęciami teoretycznymi z instruktorem oraz zaliczeniem testu wiedzy. W ramach kursu wykonujemy dwa nurkowania obowiązkowe, to jest  nurkowanie głębokie i  nurkowanie nawigacyjne. Pozostałe trzy nurkowania są do wyboru i mogą być dostosowane do twoich zainteresowań np. nurkowanie nocne, nurkowanie na wrakach, doskonała pływalność, poszukiwanie i wydobywanie, podwodna fotografia, nurkowanie z nitroxem i wiele innych…

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat ADVANCE OPEN WATER DIVER, który uprawnia Ciebie do nurkowania na głębokości do 30m. Od teraz będziesz  bardziej doświadczonym nurkiem, będziesz się czuł jeszcze pewniej i bezpiecznie pod wodą. Posiadając AOWD będziesz  miał możliwość poznania nowych miejsc nurkowych, które wcześniej były dla Ciebie niedostępne. Tak trzymaj !

Czas trwania: 2-3dni

Wymagania: Minimalny wiek 12 lat (Certyfikat Junior Open Water Diver) , 15 lat Ceryfikat Open Water Diver, lub inna równorzędna federacja, zaświadczenie o możliwości do nurkowania, wypełniony formularz (tu będzie link z formularzem)

Cena kursu zawiera:
– zajęcia teoretyczne
– 5 nurkowań na wodach otwartch
– wynajem sprzętu
– materiały naukowe (książka i film)
– certyfikat / PIC

Oświadczenie medyczne

Koszt: 450,00 €

PADI RESCUE DIVER

Kurs Rescue Diver przeznaczony jest dla nurków, którzy oprócz podziwiana podwodnego świata, odkrywania nowych miejsc nurkowych chcieliby dbać o bezpieczeństwo oraz udzielać  pomocy nurkom w sytuacjach zagrażających życiu. Rescue Diver to nie tylko kolejny poziom w karierze nurkowej ale przede wszystkim bardziej świadome i odpowiedzialne nurkowanie. Podczas kursu nauczysz się jak opanować stres podwodą oraz jak pomóc nurkowi, który jest pod wpływem stresu, jak udzielić pierwszej pomocy podczas nurkowania, poznasz techniki wyciągania nurka z pod wody, procedury poszukiwania zaginionego nurka pod wodą oraz wiele innych technik udzielania pomocy i sytuacji zagrożeń. Po takim szkoleniu  zawsze będziesz przygotowany  na udzielenie pomocy innym jeżeli jest to konieczne.

Czas trwania: 3-4dni

Wymagania: Minimalny wiek 15 lat, Certyfikat Advance Open Water Diver lub inna równorzędna federacja, ukończony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej PADI EFR w ciągu ostatnich 2 lat, zaświadczenie o możliwości do nurkowania, wypełniony formularz (tu będzie link z formularzem)

Cena kursu zawiera:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– wynajem sprzętu
– materiały szkoleniowe (książka i film)
– certyfikat / PIC

Oświadczenie medyczne

Cena: 510,00 € 

PADI EMERGENCY FIRST RESPONSE – pierwsza pomoc przedmedyczna

Kurs Emergency First Response ma na celu zapoznanie kursanta z procedurami postępowania na miejscu wypadku, a także z metodami i techniką udzielania wstępnej oraz dalszej pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym na skutek wypadków. Tak naprawdę jest to bardzo ważny kurs  i przeznaczony  dla każdego z nas ! nie tylko nurków, gdyż każdy z nas powinien wiedzieć jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu nas samych oraz otaczających nas osób. Podczas kursu poznasz procedury postępowania w przypadkach zagrożenia życia nie tylko podczas nurkowania, nauczysz się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji niesienia pomocy innym, nauczysz się technik sztucznego oddychania i masażu serca, opatrywania poszkodowanych oraz wiele innych technik niesienia pomocy. Ukończenie kursu PADI EFR jest wymagane przed zakończeniem kursu nurkowania PADI Rescue Diver, PADI Divemaster, PADI Asystemn Instruktora oraz przed rozpoczęciem kursu Instrktora nurkowania w PADI.wać podwodny świat w asyście instruktora lub divemastera.

Czas trwania: 1-2dni

Wymagania: Nie ma wymagań wiekowych oraz ukończonych kursów.

Cena kursu zawiera:
– zajęcia teoretyczne  i praktyczne
– materiały szkoleniowe
– certyfikat / PIC

Oświadczenie medyczne

Cena: 200,00 € 

Slider
x