Camping Valkanela, 52450 Vrsar, Chorwacja

+48 500 580 132

+385 916 189 622

LET’S GO DIVING !
Slider

Cennik

NurkowanieHRK
W cenie nurkowania butla z powietrzem i ołów
Nurkowanie z brzegu w Valkaneli10,0075,00
Nurkowanie nocne z brzegu25,00190,00
Pojedyncze nurkowanie z łodzi STREFA I (Saline, Koversada,La Longa,Tuffo, Gljive, Mramori, Eufemia)
Pojedyncze nurkowanie z łodzi STREFA II (Banjole,Sv. Ivan, Sturag, Piruzi, Figarola)
32,00
35,00
240,00
260,00
Nurkowanie nocne z łodzi42,00315,00
Nurkowanie na wrakach52,00390,00
Podwójne nurkowanie na wrakach (jedno wypłynięcie)-10,00-75,00
Przewodnik nurkowy na parę20,00150,00
Gość – osoba nie nurkująca na łodzi16,00120,00
Check dive40,00300,00
Scuba review60,00450,00
Próbne nurkowanie – intro diving65,00 490,00

Wszystkie nurkowania w naszym centrum  wykonywane i prowadzone są zgodnie z uprawnieniami uczestników.

W naszym centrum nurkowym preferujemy nurkowanie rekreacyjne, bezdekompresyjne do maksymalnej głębokości 40 m i o czasie nieprzekraczającym 60 minut. Chętnie też obsługujemy nurków technicznych. W przypadku zorganizowanych grup nurków technicznych prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym centrum nurkowym w celu ustalenia planu nurkowania. Do cennika nurkowego doliczamy 25% w przypadku nurkowania technicznego.

Zniżki i pakiety nurkowe

1 – 5
nurkowań
6 – 9
nurkowań
powyżej 10
nurkowań
5%10%15%

Pakiety nurkowe dla grup powyżej 6 osób ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy info@adriaticdivingcenter.com lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Wypożyczalnia sprzętu

HRK
Kompletny sprzęt 36,00270,00
Kombinezon/jacket/automat/latarka8,0060,00
Maska/płetwy/rurka/ rękawiczki6,0045,00
Kompas4,0030,00
Komputer nurkowy8,0060,00
Pas z ołowiem2,7020,00
Butla3,3025,00
Napełnianie butli powietrzem, cena za litr0,80 / l6,00 / l
Nitrox do 32% cena za butlę8,0060,00
Nitrox 33-36% cena za butlę10,0075,00

Kursy nurkowe PADI

W cenie kursu certyfikat, książka i wypożyczenie sprzętu HRK
Intro diving – próbne nurkowanie, około 2 godziny65,00490,00
Scuba Diver, około 2 dni260,001950,00
Open Water Diver , około 3 – 4dni420,003150,00
Upgrade Scuba Diver do Open Water Diver , około 2 dni240,001800,00
Advance Open Water Diver, 5 nurkowań340,002550,00
Advance Open Water Diver, 5 nurkowań300,002250,00
(kursant posiada swój sprzęt)
EFR – pierwsza pomoc przedmedyczna120,00900,00
Rescue Diver , około 3-4 dni360,002700,00
Divemaster695,005200,00
Specjalizacje
Nitrox130,00975,00
Głebokie nurkowanie Deep Diver280,002100,00
Wraki280,002100,00
Doskonała Pływalność160,001200,00
Nawigacja220,001650,00
Nocne nurkowanie220,001650,00

Atrakcje dla osób nienurkujących

HRK
Intro diving – próbne nurkowanie, około 2 godziny65,00490,00
Uczestniczenie w wyprawie nurkowej łodzią16,00120,00
Snorkelling25,00195,00
Wycieczki łodzią (Limski fjord, Vrsar,Poreč,Rovinj, delfiny)20 – 30,00150 – 225,00